Dmitro Vovnyanko: "Свіжої зради вам. Бізнесмен відверто погрозив розстрілом..."

Dmitro Vovnyanko в facebook:

Свіжої зради вам. Бізнесмен відверто погрозив розстрілом групі активістів і лідерів думок. Об этом сообщает ualife.in.ua со ссылкой на СМИ.

Але ніякі всепропадли, обєктивні журналісти та інші УПячки на це не відреагують і навіть не помітять. Недочекаєтеся! Це ж вам не звернення блогерів, обурених нагородженням Станко.

В цій справі - ПРАВИЛЬНИЙ бізнесмен. Свій. Рідненький.

Бізнесмен Юрій Касьянов, що займається поставками спеціальної техніки в топовий український агрохолдінг, назвав розстрільним списком список авторів сайту Тверезий погляд. Уявіть на секунду, що наприклад Грановський назвав би так само список авторів...

Що далі Та нічого. Я сильно посміявся. А посміявшись, маю крупно подякувати бізнесмену Касьянову.

По-перше, ще ніколи я не опинявся в такому класному розстрільному списку. Переглядаю знову і знову - з насолодою.

По-друге, не думав що бізнесмен Касьянов так швидко покаже свою слабкість і недолугість. Закон товковища простий як двері, дістав ніж - бий. Пригрозив розстрілом - стріляй. А як не можеш - знай, що ти трепло і балабол. Такий самий як каратист Шалайський, що у влажних мріях марив гамселити порохоботів ногами.

По-третє, щойно класно продемонстрована упередженість так званих неупереджених активістів від пересічного всепропадли до журналістів УПячки і ДТ. Реакції від них - нуль. Не існує для них поганих і хороших, існують свої і чужі. Своїм можна погрожувати опонентам і ногами і розстрілом.

Ну й останнє. Щось мені підказує, що цей істеричний сплеск бізнесмена Касьянова - поосто реакція на проблеми в співпраці з відомим українським агрохолдінгом. Коли світить попадалово на великі гроші - плющить ще не так.

Блазень поблазнював. Посмішив. Хай смалить ще!Dmitro  Vovnyanko


ТОП новости

Вход

Меню пользователя